Info pro rodiče

Místo konání: areál ZŠ a MŠ Ostopovice, Školní 18, Ostopovice 66449

Časový harmonogram (časy jsou orientační a mohou se lehce lišit během programu) 

8.00 – 8.30 scházení dětí, rozcvička
8.30 – 10.45 dopolední program
10.45 – 12.00 oběd
12.00 – 16.30 odpolední program
16.30 – 17.00 odchody dětí, volné žonglování a hry

Tábor bude na téma Superhrdinové.

S sebou každý den: batůžek, svačinku, lahev na pití, pevnou obuv, pláštěnku,  pohodlné oblečení, repelent, opalovací krém, pokrývku hlavy, přezůvky, poznámkový blok, tužku/propisku, šátek, plavky, ručník. Děvčata stažené vlasy!
Děti, které se účastnily předchozích táborů si mohou donést kelímek z předchozích let. Ostatní dostanou na místě první den.

První den vybíráme kartičky pojišťovny (okopírované), v pátek je dětem rozdáme zpět.

Věci je možné ponechat celý týden ve škole v podepsané tašce.

Nedávejte dětem s sebou elektroniku včetně mobilních telefonů a cennosti! V případě nutnosti kontaktujte někoho z vedoucích. Kontakty viz níže.

Pitný režim bude zajištěn. Obědy budou zajištěny v areálu školy. Svačiny si děti budou nosit samy. Pokud by však chtěl někdo z rodičů upéct na některý den buchtu, donést meloun atp., rozdělíme dětem na svačinu. Děti budou mít radost:)

Veškerou činnost budeme mít venku. Dejte proto, prosím dětem vhodné oblečení a obuv, které můžou zamazat. Pokud bude pršet (nebude!), přesuneme činnost do vnitřních prostor školy. V případě veder náš čeká i vodní hra, případně hadice na svlažení. Dejte prosím dětem i plavky a ručník:)

Pokud dítě bude vyzvedávat jiná osoba kromě rodičů a sourozenců, prosím o včasné informování. Jestliže bude dítě odcházet samo, prosím, napište mu odchodový lísteček. Pokud bude chodit pravidelně, stačí jeden lísteček na celý tábor. Na lísteček prosím uveďte jméno a příjmení dítěte, čas odchodu, zda je to po celý týden nebo datum a podpis rodičů. Děkuji za respektování.

Přespání:

Ze čtvrtka na pátek přespíme.

Pokud počasí dovolí, přespávat budeme na terase školy. V případě nepříznivého počasí budeme spát v sále. Přespání je dobrovolné, berte však na vědomí, že dítě tak přijde o spoustu dobrodružství. Lektoři ve škole zůstávají. Čeká nás noční hra. Nebude se jednat o stezku odvahy nebo jinou „bafací a strašidelnou“ hru! Prosíme rodiče, aby dětem dali nějakou večeři a snídani (upéct buchtu, udělat pomazánku…). Večeře a snídaně bude sdílenou formou. Vše, co se přinese dětem rozdělíme a nachystáme. Pitný režim bude zajištěn.

S sebou: vhodné oblečení, spacák, karimatku, hygienu, pyžamo, jídlo, případně léky s informací užívání, náhradní teplé ponožky.

Galashow:

V pátek v 15.30 bude zakončení tábora galashow, na které děti předvedou, co se za celý tábor naučily. Jsou zváni nejen rodiče, ale i ostatní rodinní příslušníci, kamarádi, známí. Pojďme společně zakončit tábor pořádnou slávou! 🙂

Podpora:

Pokud by někdo chtěl přispět na tábor nějakou maličkostí, budeme velmi rádi. Pokud by chtěl někdo tábor podpořit i finančně, není problém vystavit fakturu na dar:) Napište nám a domluvíme se:)

Co by se nám hodilo? laminovací folie, fixy, papíry do tiskárny, drobné sladkosti, sirupy, drobné odměny atd.

Chcete podpořit naše vedoucí? Budou rádi za kofolu, ovoce a jiné drobné energetické dobroty:)

Každý den budou na internetu k dispozici fotky z právě proběhnutého dne. Odkaz zašlu v emailu v pondělí.

Kontakt:

V případě potřeby nás kontaktujte na níže uvedeným čísle.

Martin Švanda 732 117 153  (hlavní vedoucí, zdravotník)
tabor@knock-knock.eu

 

Knock Knock z.s.
IČ: 04083661
email: info@knock-knock.eu
tel: 728399411 (Pavla Kolmanová) Více zde
Facebook link Instagram link Youtube channel