Tábor v Dolních Dunajovicích

Informace k žonglérskému táboru 2021

7.30 – 8.15 scházení dětí, rozcvička
8.15 – 10.45 dopolední program
10.45 – 12.00 oběd
12.00 – 16.30 odpolední program
16.30 – 17.00 odchody dětí, volné žonglování a hry

Tábor bude na téma Vikingové.

V pondělí, prosím doneste vyplněné Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění nebo potvrzení o negativním testu. Pokud se necháte testovat v nějaké instituci, stačí test nepozději v pátek. Uznáváme i testy „domácí“ v neděli/pondělí, jako doklad nám stačí fotografie s čestným prohlášením. Buďme zodpovědní. Bez vyplněného prohlášení nebo negativního testu nemůžeme dítě na tábor přijmout.

S sebou každý den: batůžek, svačinku a pití, pevnou obuv, pláštěnku, kartičku pojištovny (okopírovaná), pohodlné oblečení, repelent, opalovací krém, pokrývku hlavy, přezůvky, poznámkový blok, tužku/propisku, šátek, roušku. Děvčata stažené vlasy!

Věci je možné ponechat celý týden ve škole v podepsané tašce.

Nedávejte dětem s sebou elektroniku včetně mobilních telefonů a cennosti! V případě nutnosti kontaktujte někoho z vedoucích. Kontakty viz níže.

Pitný režim bude zajištěn. Obědy budou zajištěny ve školní jídelně. Svačiny si děti budou nosit samy. Pokud by však chtěl někdo z rodičů upéct na některý den buchtu, donést meloun atp.,) rozdělíme dětem na svačinu. Děti budou mít radost:)

Veškerou činnost budeme mít venku. Dejte proto, prosím dětem vhodné oblečení a obuv, které můžou zamazat. Pokud bude pršet (nebude!), přesuneme činnost do vnitřních prostor školy.

Pokud dítě bude vyzvedávat jiná osoba kromě rodičů a sourozenců, prosím o včasné informování. Jestliže bude dítě odcházet samo, prosím, napište mu odchodový lísteček. Pokud bude chodit pravidelně, stačí jeden lísteček na celý tábor. Na lísteček prosím uveďte jméno a příjmení dítěte, čas odchodu, zda je to po celý týden nebo datum a podpis rodičů. Děkuji za respektování.

Hygienická opatření

K dispozici je pro všechny děti desinfekce na ruce. Po skončení každého táborového dne se bude vše desinfikovat.

Přespání:

Ze čtvrtka na pátek přespíme.

Přespávat budeme vevnitř. Přespání je dobrovolné, berte však na vědomí, že dítě tak přijde o spoustu dobrodružství. Lektoři ve škole zůstávají. Nebude se jednat o stezku odvahy nebo jinou „bafací a strašidelnou“ hru! Prosíme rodiče, aby dětem dali nějakou večeři a snídani (upéct buchtu, udělat pomazánku..). Večeře a snídaně bude sdílenou formou. Vše, co se přinese dětem rozdělíme a nachystáme. Pitný režim bude zajištěn.

S sebou: vhodné oblečení, spacák, karimatku, hygienu, pyžamo, jídlo, případně léky s informací užívání, baterku, náhradní teplé ponožky..

Galashow:

V pátek v 15.30 bude zakončení tábora galashow, na které děti předvedou, co se za celý tábor naučily. Jsou zváni nejen rodiče, ale i ostatní rodinní příslušníci, kamarádi, známí. Pojďme společně zakončit tábor pořádnou slávou! 🙂

Sponzoring:

Pokud by někdo chtěl přispět na tábor nějakou maličkostí, budeme velmi rádi. Pokud by chtěl někdo tábor podpořit i finančně, není problém vystavit fakturu na dar:) Napište nám a domluvíme se:)

Co by se nám hodilo? laminovací folie, fixy, papíry do tiskárny, drobné sladkosti, sirupy, drobné odměny atd.

Chcete podpořit naše vedoucí? Budou rádi za kofolu, ovoce a jiné drobné energetické dobroty:)

Každý den budou na internetu k dispozici fotky z právě proběhnutého dne. Odkaz zašlu v emailu v pondělí.

Kontakt:

V případě potřeby nás kontaktujte na níže uvedených číslech. Emaily přes den nebudeme kontrolovat, vždy až večer.

Pavla Kolmanová 728399411
tabor@knock-knock.eu

Knock Knock z.s.
IČ: 04083661
email: info@knock-knock.eu
tel: 728399411 (Pavla Kolmanová) Více zde
Facebook link Instagram link Youtube channel