Tábor v Ostopovicích

Termíny: 12.- 16.7. a 16.- 20.8.2020

Místo: Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, Školní 18, 664 49 Ostopovice

Cena: 2500,-

Čas: 8 – 17 hod

Zázemí tábora se nachází ve středu obce Ostopovice v prostorách místní základní školy. K dispozici máme vnitřní zázemí v budově ZUŠ a veškeré venkovní prostory v areálu školy.

Začátek dne je v 8:00, konec v 17:00 Program počítá i s aktivitou mimo areál školy, děti se tedy dostanou do přírody v okolí. V případě nepříznivého počasí se všichni uchýlíme do bezpečí vnitřních prostor.

Je naší tradicí, že poslední noc, tedy ze čtvrtka na pátek, strávíme společným přespáním ve škole. Účast dítěte je naprosto dobrovolná. Na večerní program máme každý rok nachystanou akční noční bojovku, ne však stezku odvahy nebo hry založené na vylekání dítěte.

Letos na nás čeká téma Vikingové. Celý týden spolu budeme řešit záhady, plnit úkol, žonglovat, potkáme nové kamarády a hlavně si spolu užijeme spoustu zábavy.

Stravování, konkrétně plnohodnotný oběd, máme zajištěný v restauraci U Volejníků. Pitný režim je zajištěn po celou dobu tábora. Svačinku mají děti vlastní.

Cena tábora činí 2500,-. V ceně je zahrnutý oběd, pitný režim, tričko a odměny. V případě zrušení tábora z důvodů vyšší moci (nařízení vlády, živelná pohroma atd.), garantujeme vrácení veškerých plateb.

Těšíme se na vaše děti a na všechny zážitky co na nás všechny čekají.

Knock Knock z.s.
IČ: 04083661
email: info@knock-knock.eu
tel: 728399411 (Pavla Kolmanová) Více zde
Facebook link Twitter link Youtube channel